Svetelné Totemy

Pri výrobe svetelných totemov používame všetky dostupné technológie a možnosti, ktoré máme k dispozícii. Preto je veľmi obtiažne presne ich definovať. Kostru totemu tvorí oceľová / hliníková konštrukcia, ktorá je povrchovo upravená dvojzložkovým polyuretánovým náterom. Opláštenie konštrukcie je zvyčajne z Alubondu, v ktorom sú vyfrézované logá a texty ktoré sú podsvietené LED systémom – viď Svetelný box Custom. V niektorých prípadoch je opláštenie tvorené systémom, ktorý je odvodený od Svetelného boxu Maxi alebo Svetelného boxu Plexi, prípadne je opláštenie doplnené o 3D Svetelné písmená Classic. Samozrejmosťou je možnosť doplniť svetelný totem o LED panel, ktorý može slúžiť ako ukazovateľ cien pohonných hmôt, alebo len tak zaujať formou bežiaceho textu.

Totem

3D model

– Oceľová konštrukcia s povrchovou úpravou dvojzložkovým polyuretánovým náterom

– Konštrukcia obsahuje na spodnej strane kotviacu pätku pre uchytenie totemu do pripraveného  betónového základu. Betónový základ nie je súčasťou dodávky. Ten si zabezpečuje zákazník.

– Opláštenie z CNC frézovaného AluBondu

– Voliteľné príslušenstvo – podsvietené logá alebo texty, yystúpené logá, LED displeje

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).