Svetelné boxy Fabrix

Svetelný box Fabrix je určený pre použitie v interiéri. Je ideálny tam, kde je potreba častej výmeny grafiky na svetelnom boxe – napríklad ako menubox v gastro prevádzkach. Jeho konštrukcia je z hliníkového eloxovaného profilu. Čelná plocha je z polyesterovej tkaniny s plnofarebnou potlačou pomocou technológie HP Latex, ktorá je certifikovaná pre použitie v interiéri a je zdravotne nezávadná. Svetelný box Fabrix si svoje miesto našiel aj ako interiérové stropné či stenové svietidlo s potlačou alebo aj bez potlače.

Svetelný box Fabrix je určený pre malé aj veľké interiérové použitie a to v jednostrannom alebo obojstrannom prevedení..

3D model

Popis

– Hliníkový eloxovaný profil – eloxovaný hliník – hĺbka 70 alebo 100 mm

– Čelná strana – polyesterová translucentná tkanina, upevnená pomocou plastového klipu

– Zadná strana – AluBond

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Latexová plnofarebná tlač

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).