Svetelné písmená Block

Svetelné písmená Block sú určené pre malé až stredné veľkosti svetelných nápisov. Ich hĺbka je len 3 cm. Svoje hlavné uplatnenie si našli prevažne v obchodných centrách. Často ich navrhujeme aj ako imidžové logá do kancelárií, recepcií či zasadačiek. Vyrábajú sa na CNC fréze a tento spôsob výroby nám umožňuje vyrobiť aj veľmi malé znaky s výškou od 10 cm. 

Svetelné písmená Block vyrábame v dvoch verziách. Prevedenie Block Front je presvietené z bočnej a čelnej strany. V prípade záujmu je možné bočnú stranu nastriekať napríklad do čiernej farby. V tom prípade písmená svietia len do čelnej strany. Prevedenie Block Side svieti len do bočnej strany nakoľko na čelnej ploche písmena je nalepená ďalšia vrstva opacitného materiálu alebo fólie. Svetelné písmená Block vieme vyrobiť pre interiérové ale aj exteriérové použitie.

Block Front

Block Side

3D model

Popis

– Písmená sú vyrezané pomocou CNC frézy do bloku plexiskla s hrúbkou 30 mm

– Plexisklo je špeciálne určené pre nasvietenie LED modulmi a zabezpečuje rovnomerné presvietenie písmen

– Na povrch blokového plexiskla je možné nalepiť translucentnú fóliu, alebo ďalšiu vrstvu z nepriehľadného materiálu alebo potlačiť na UV tlačiarni

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).