Svetelné boxy Plexi

Svetelné boxy Plexi sú vyrobené z plexiskla a ich bezrámová konštrukcia pôsobí veľmi moderne, minimalisticky a elegantne. Používame kombinácie opálových, farebných a transparentných plexiskiel, ktoré vyrezávame pomocou CNC lasera alebo ich frézujeme na CNC fréze. Použitý materiál a spôsob opracovania ich predurčuje na použitie v interiéri, ale vieme vám ich vyrobiť aj pre exteriérové použitie.  

Tieto svetelné boxy vyrábame v jednostrannom aj obojstrannom prevedení. Svetelné boxy Plexi ponúkame v dvoch verziách – Plexi Standard alebo Plexi 3D, ktorý je doplnený o vystúpené prvky z plexiskla alebo iných plastových materiálov. 

Plexi Standard

Plexi 3D

3D model

Popis

– Čelná a bočná strana boxu je vyfrézovaná pomocou CNC frézy alebo CNC lasera z plexiskla. Na výber je množstvo farebných odtieňov

– V prípade verzie Plexi 3D sú vyrezané otvory doplnené o vystúpené znaky z opálového 15 mm hrubého plexiskla, ktoré je vyrezané pomocou CNC lasera

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).