Svetelné písmená Mini Back

Svetelné písmená Mini Back používame v prípade, že chceme dosiahnuť efekt podsvietených písmen. Svetelné zdroje sú umiestnené v tele písmen a sú natočené smerom k fasáde. Kedže je nápis od fasády odsadený, tak odrazené svetlo od fasády vytvára veľmi pekný a elegantný efekt okolo písmen.

Písmená sú vyfrézované pomocou CNC frézy z PVC doskového materiálu a použitá technológia nám umožňuje vytvárať malé znaky s jemnými detailami.  

Svetelné písmená Mini Back sú určené pre exteriérové alebo interiérové použitie.

Mini Back

3D model

Popis

– Telo podsvietených písmen je vyfrézované pomocou CNC frézy z 19 mm hrubého peneného PVC s povrchovou úpravou fasádnou farbou

– Čelnú plochu písmem je možné doplniť o ďalšiu vrstvu (plexisklo, AluBond, plech, plast, drevo, …)

– Písmená sú k podkladu pripevnené pomocou dištančných tyčiek a sú od podkladu odsadené 4 cm

– Zo zadnej strany písmen sú vo vyfrézovanej drážke umiestnené svetelné zdroje

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).