Svetelné boxy Maxi

Svetelný box Maxi je určený pre najväčšie typy reklám alebo reklamy umiestnené vo výškach – napríklad na totemoch a fasádach budov. Vzhľadom na malú konštrukčnú hĺbku a kvalitu prevedenia ich však s obľubou používame aj v blízkosti od očí pozorovateľa či dokonca aj v interiéri. Svetelné boxy Maxi dokážeme vyrábať v štandardných pravouhlých tvaroch (štvorec, obdĺžnik) alebo aj zložito tvarované.

Jeho čelnú plochu tvorí translucentný baner s UV / Latex potlačou alebo polepom z vyrezávaných translucentných fólií. Baner je uchytený pomocou trojice špeciálnych profilov, pomocou ktorých je výmena motívu (teda celej čelnej plochy) jednoduchá. Celý systém svetelného boxu je navrhnutý tak, aby odolával poveternostným vplyvom a plnil svoju funkciu za každých okolností.

Svetelné boxy Maxi ponúkame v dvoch vyhotoveniach – Maxi Štandard a Maxi 3D, ktorý je doplnený o 3D svetelné písmená.

Maxi Štandard

Maxi 3D

3D model

Popis

– Zváraná hliníková konštrukcia s KLIP profilom pre napnutie veľkoplošného banera

– Zadná strana a bočný profil konštrukcie je z lakovaného AluBondu

– Čelná strana – backlitový baner

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Svietivosť 3.440 lm/m2, spotreba 23 W/m2

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Polep zo 7 ročnej rezanej translucentnej fólie, alebo UV alebo Latexová plnofarebná tlač

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení). 

Galéria