Svetelné písmená Classic

Svetelné písmená Classic sú najčastejšie vyrábaným typom svetelných písmen. Dajú sa použiť v interiéri aj v exteriéri. Konštrukcia písmen je z hliníkového profilu, ktorý je ohýbaný pomocou CNC ohýbačky. To nám umožňuje vyrábať aj veľmi malé písmená alebo znaky ktorých tvar je zložitý. Najmenšia vyrobiteľná výška písma je 15 cm. Pomocou tejto technológie sme vyrobili písmená s výškou až 250 cm.

Svetelné písmená Classic ponúkame v troch prevedeniach. Prevedenie Front je presvietené smerom dopredu, Back smerom dozadu a Front&Back svieti do obidvoch strán.

Classic Front

Classic Back

Classic Front & Back

3D model

Popis

– Bok písmen vyrobený z ohýbaného hliníkového plechu – hĺbka písmena 6 alebo 10 cm

– Čelná strana farebné / opálové plexisklo s nalepenou translucentnou 7 ročnou fóliou

– Čelná strana a bok písmena sú zlepené do jedného celku

– Zadná strana 10 mm hrubá PVC doska s osadenou elektroinštaláciou a LED systémom

– Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly slovenskej výroby

– Transformátor MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu

– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).