Svetelné boxy Customs

Svetelný box Maxi je určený pre najväčšie typy reklám alebo reklamy umiestnené vo výškach – napríklad na totemoch a fasádach budov. Vzhľadom na malú konštrukčnú hĺbku a kvalitu prevedenia ich však s obľubou používame aj v blízkosti od očí pozorovateľa či dokonca aj v interiéri. Svetelné boxy Maxi dokážeme vyrábať v štandardných pravouhlých tvaroch (štvorec, obdĺžnik) alebo aj zložito tvarované.

Jeho čelnú plochu tvorí translucentný baner s UV / Latex potlačou alebo polepom z vyrezávaných translucentných fólií. Baner je uchytený pomocou trojice špeciálnych profilov, pomocou ktorých je výmena motívu (teda celej čelnej plochy) jednoduchá. Celý systém svetelného boxu je navrhnutý tak, aby odolával poveternostným vplyvom a plnil svoju funkciu za každých okolností.

Svetelné boxy Maxi ponúkame v dvoch vyhotoveniach – Štandard a Maxi 3D, ktorý je doplnený o 3D svetelné písmená.

Maxi Štandard
Maxi 3D
3D model

Popis

– Zváraná hliníková konštrukcia s KLIP profilom pre napnutie veľkoplošného banera – Zadná strana a bočný profil konštrukcie je z lakovaného pozinkovaného / hliníkového plechu / AluBondu – Vnútorná hliníková podporná konštrukcia s konzolou na uchytenie do fasádnych prvkov alebo na podpornú konštrukciu –  Čelná strana – plnofarebne potlačený backlitový baner alebo baner s polepom z vyrezávaných translucentných fólií
–  Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly napájané kvalitným transformátorom MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a prepólovaniu.
–  Svietivosť 3.125 lm/m2 – spotreba 27 W/m2
– Vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou
STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370)

Nami navrhované riešenie je optimalizované na základe skúsenosti s podobnými projektami. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté špičkové LED moduly od renomovaného slovenského výrobcu. Napájanie LED sústavy je pomocou kvalitných MeanWell transformátorov. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere el. energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti (až 75.000 hodín = 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení).

Galéria