3D nápisy a logá

Nesvetelné 3D nápisy vyrábame z polystyrenových, plastových, nerezových, hliníkových alebo akrylových písmen. Pre nápisy do pamiatkových zón alebo pre potreby luxusnejšieho prevedenia, sa často používajú písmena z ušľachtivých kovov alebo dreva. Základná hrúbka písmen sa pohybuje v rozmedzí 3 – 30 mm, prípadne sa skladajú z viacerých vrstiev. Týmto spôsobom vieme docieliť povrch písmen s lesklým aj matným povrchom. Napríklad môže byť základné telo písmena z PVC materiálu a na vrchu prekryté kovovou platňou v hliníkovom alebo zlatom odtieňi či farby podľa vášho želania.

Na výrobu 3D log a nápisov používame veľkoplošný CNC laser s pracovnou plochou 1.600 x 1.000 mm alebo CNC frézu s pracovnou plochou 3.000 x 1.500 mm.

Montáž písmen sa zabezpečuje lepením priamo na stenu, alebo na podkladovú platňu. V prípade odsadenia písmen vyrábame aj vlastné kovové konštrukcie na mieru podľa veľkosti reklamy a jej umiestnenia na fasáde. PVC nateriály striekame v odtieňoch vzorkovníka RAL, čo nám umožňuje využívať širokú škálu farebností a teda nájsť správnu farebnú kombináciu pre Vašu fasádu.