novinky

Tuningový celopolep luxusného osobného automobilu  marec 2012


Nášmu klientovi sme splnili sen a polepili sme luxusný automobil Porsche Cayene. Na polep sme použili kvalitnú 5 ročnú fóliu s imitáciou karbónovej štruktúry. Celý polep sme realizovali 120 hodín ale výsledok stál za to. 


Kompletné svetelné označenie obchodného centra AZOR august 2011


Obchodné centrum Azor Euronics v Poprade si objednalo komplené označenie svojho nákupného centra. Veľkoplošné svetelné boxy s celkovou výmerou viac ako 100 m2 sú podsvietené výkonnými no zároveň úspornými LED modulmi. V boxoch je použitá špičková LED technológia (americké CREE led čipy) napojená na výkonné transformátory MeanWell. Táto kombinácia je zárukou dlhej životnosti a nízkej spotreby pri vinikajúcom svetelnom výkone. 


Svetelné atypické logo september 2011


Toto atypické logo je vyrobené systémom "Slim Letters" v presvietenej a podsvietenej forme. Slim Letters je produkt spoločnosti LIGHT Box a je špecifické tým, že je kompletne vyrobené na CNC 3D fréze s maximánou presnosťou. Hĺbka písmen je len 24 mm, čo je v svetelnej reklame unikát. Oproti štandardným 120 mm hlbokým písmenám je veľmi vkusné a vyvinuté hlavne pre interiéry obchodných centier. Vzhľadom na svoje vynikajúve vlastnosti môže byť umiestnené aj vo vonkajšom prostredí. Ak chcete vedieť viac o "Slim Letters", kotaktujte nás.


Svetelná kocka 10.8.2010


Zrealizovali sme svetelnú reklamu pre náročného klienta. Svetelná reklama je osadené LED vysokosvietivými LED modulmi (americký výrobca CREE), ktoré sú špičkou medzi LED svietidlami. Celková podsvietená plocha je neuveriteľných 100m2. Svetelná reklama je inštalovaná v objekte nákupného centra Stop Shop v Liptovskom Mikuláši.


Nesvetelná kocka 10.8.2010


V objekte nákupného centra Stop Shop v Liptovskom Mikuláši sme inštalovali aj nesvetelnú kocku, ktorá je nasvetlená reflektormi. Reklamná plocha je bezmála 200m2Celoplošný polep automobilu 10.5.2010


V posledných dňoch sme realizovali celoplošný polep terénneho automobilu, na ktorý boli použité tie najkvalitnejšie liate fólie značky Hexis s ochrannou lamináciou. Polepenie tohto automobilu nám trvalo 5 dní (spolu viac ako 100 pracovných hodín) ale výsledok stojí za to. 


Výstava Tatra Expo - bola aj svetelná reklama 28.4.2010


V termíne od 23.4. do 25.4.2010 sme sa zúčastnili výstavy Tatra Expo, kde sme odprezentovali naše novinky a všetky nosné produkty. Všetkým, ktorí sa pristavili a prehodili pár viet ďakujeme

Medzi novinkami boli tieto produkty:
- svetelné nadstavby na pizza autá
- multimediálny interiérový stojan LightScreen
- svetelný MenuBoard
- svetelný lekárenský kríž
- LED cenovky LightPrice
- mestské mapy LightMap
- a ostatné naše nosné produkty ako svetelné písmená a svetelné boxyOtvorenie luxusného hotela SHERATON - luxusná svetelná reklama 24.2.2010


24. februára bol otvorený luxusný hotel Sheraton, v komplexe Eurovea Bratislava. Táto udalosť nezostala bez povšimnutia novinárov.
Naša spoločnosť vyrábala a inštalovala veľkoplošné svetelné nápisy na tento hotel. Nami vyrobená svetelná reklama sa viníma v širšom centre Bratislavy a je neprehliadnuteľná.
Čím sme právom na našu prácu hrdí ...Nový produkt - Green Line Light Box 08.2.2010

Podarilo sa nám vyrobiť ekologický svetelný box. 
Zamerali sme sa nielen na celkovú spotrebu elektrickej energie, ale zaujímala ná s aj otázka, do akej miery sa zaťažuje životné prostredie po životnosti boxu. V tomto prípade sme použili na 99% recyklovateľné materiály. Rám je vyrobený z hliníkového profilu, ktorý má najnižšiu hmotnosť na 1 bežný meter. Zadná strana boxu nieje plast ako v bežných boxoch. Je tam pozinkovaný plech. Čelná strana je zo skla a nie z plexiskla, ako to dnes býva štandardom. Osvetlenie je riešené pomocou hliníkových LED pásov anglickej značky BrightGreen. Aby sme dosiahli ešte lepšiu svietivosť, vnútorný povrch boxu sme ošetrili špeciálnou odrazovou 3M fóliou, ktorá umožňuje použiť až o 50% menej svetelných zdrojov.

Pokial Vás tento produkt zaujal, pýtajte sa, radi Vám odpovieme.

Myslíme ekologicky...
Nový produkt - lekárenský svetelný kríž s efektom 08.2.2010

Ponúkame Vám nový produkt. 
Svetelný lekárenský kríž, osvetlený LED pásmi s efektom.
Nový LightBox Shop s novým sortimentom 20.12.2009

Čoskoro Vám sprístupníme nový eshop so širokým sortimentom svetelnej reklamy.
Do ponuky budú zaradené aj ultra tenké svetelné rámy za veľmi výhodné ceny.

Nechajte sa prekvapiť...Projekt SHERATON ukončený 5.8.2009

Pred pár dňami sme úspešne ukončili výrobu a montáž "obrieho" svetelného nápisu pre obzvlášť náročného klienta. Jednalo sa o nápis SHERATON (medzinárodná sieť hotelov) ktorú v tomto konaní zastupovala írska developerska spoločnosť Balymore. Jednanie prebiehalo s rakúskou stavebnou spoločnosťou POOR (ZIP a Strabag). Tento európsky mix poriadne preveril naše schopnosti, nakoľko všetky uvedené spoločnosti mali vysoké nároky na kvalitu a len administratívna časť tejto zákazky obsahuje cca 1000 listov (statické posudky v troch jazykoch s úradným prekladom, technická dokumentácia, výkresy, certifikáty, povolenia, opravnenia, atď.). 

Viac fotografií z realizácie tohto projektu nájdete v našej galérii.

Táto skúsenosť dáva všetkym našim terajším a budúcim klientom istotu kvality a zodpovednosti výrobe a montáži svetelnej reklamy.Menuboxy 25.3.2009

Do našej ponuky sme zaradili nový typ svetelnej reklamy, ktorý je určený prevažne pre interiérové použitie. Je optimálny pre použitie v gastro prevádzkach ako menubox, teda svetelná reklama s ponukou jedál, nápojov atď. Zvolené materiály a spôsob výroby týchto svetelných boxov nám umožňuje znížiť cenu na najnižšiu možnú úroveň.
Pre gastronomicky zamerané prevádzky máme v ponuke aj dalšie stojanové svetelné menuboxy, komponenty na výrobu osvetlených barových pultov.


LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypycká reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...