Svetelná reklama


Svetelná reklama
- svetelné boxy (jednostranné, obojstranné, hliníkové, plastové, veľkoplošné, atypické)
- svetelné kazetové písmená (presvietené, podsvietené, atypické)
- svetelné totemy, pylóny, stojany
- svetelné menuboxy
- led diódové systémy (jednofarebné, RGB s meničom farieb a rôzne iné efekty...)
- atypické svetelné reklamy

Svetelné boxy

Naša ponuka svetelných boxov je naozaj veľmi široká. Od malých interiérových alebo ultratenkých svetelných boxov cez klasické exteriérové až po veľkoplošné svetelné boxy s rozmermi aj niekoľko desiatok m2.
Na svetelné boxy používame hliníkové profily v eloxovanom alebo surovom prevedení, prípadne povrchovo upravené komaxitovou farbou, ktorá sa vypaluje v peci.
Osvetlenie svetelných boxov realizujeme väčšinou klasickou lineárnou žiarivkou (bežný neón), led systémy (led pásy, led moduly, vysokosvietivé led moduly s chladením) alebo neónovými výbojkami Slimline.

Svetelné kazetové písmená

Svetelné písmená vyrábame prevedení presvietené (svieti predná strana) alebo podsvietené (svetelné zrdoje sú umiestnené na zadnej strane písmena a svietia na stenu).
Presvietené písmená vyrábame ohýbaním hliníkového plechu. Do takto vyohýbaného písmena sa vlepuje čelná strana písma z plexiskla. Osvetlenie realizujeme väčšinou pomocou LED modulov alebo led pásov.
Podsvietené písmená vyrábame z tvrdeného polystyrénu. Na zadnú stranu písmena sa pripevnia LED moduly, ktoré sú odolávajú vplyvom počasia. Písmená sú od steny odsadené od steny, na ktorú svieti svetlo a tým vytvára okolo písmena efekt podsvietenia.

Svetelné totemy, stojany, CityLighty

Svetelné totemu sú veľmi špecifická časť našej tvorby. Každý totem je originál šitý na mieru. Tvar a spôsob výroby totemov a stojanov v prevažnej miere zohľadňuje potreby zákazníka a je navhovaný na presné umiestnenie v teréne. Je rozdiel stavať malý totem pred predajňu a veľký zložitý atyp ktorý je umiestnený pri dialnici...
Na totemy nemáme určené žiadne štandardné výrobné postupy, nakoľko ku každému totemu pristupujeme individuálne.

Svetelné menuboxy, osvetlenie barových pultov

Menuboxy taktiež patria do kategórie "originál šitý na mieru". Tu sa zohľadňujú možnosti priestoru, kde budú menuboxy inštalované a potreby zákazníka.  


Svetelné LED systémy

Na osvetlenie našich svetelných reklám používame široké spektrum LED systémov:
- LED moduly (exteriérové, vodeodolné)
- LED pásy (interiérové, exteriérové)
- LED Neon - náhrada ohýbaného neónu v LED variante
- riadiace jednotky (rôzne efekty simulujúce pohyb, blikanie, zmenu farieb atď.)Atypické svetelné reklamy
LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypycká reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...

Rozšírené menu