PodporujemePodporili sme tieto akcie

Rekonštrukcia detského ihriska pre Materskú školu v Kežmarku
Pre materskú školu sme vytvorili projekt rekonštrukcie detského ihriska. Naša spoločnosť zabezpečovala kompletný manažment tohto projektu a získanie finančných prostriedkov od sponzorov a inštutúcii mesta.


Slovenčina pre azylantov
Výstava bola prezentáciou projektu "Slovenčina pre žiadateľov o azyl". Jeho cieľom je vytvoriť animovaný film o situácií v pobytovom tábore v Rohovciach, pričom spoluautori sú žiadatelia o azyl žijúci v tomto tábore. 
Tento projekt sme podporili zapožičaním svetelných boxov, na ktorých sa vytvárala animácia.


Mladý umelec Erik Šille
Keď nás tento mladý umelec oslovil so žiadosťou o výrobu svetelného boxu, do ktorého bude "vyvŕtavať grafiku" nevedeli sme do čoho ideme. Nakoniec sme sa rozhodli, že tento projekt podporíme. Páčila sa nám myšlienka spojenia svetelnej reklamy a umenia. Veď posúďte sami. Viac o tomto umení nájdete na stránkach autora.

Rally Team - Lorenčík/Rusnačik - Mitsubishi Lancer Evo X
Tento rallye team sme podporili polepom súťažného automobilu Mitsubishi Lancer EvoX
Obrázky nájdete v našej galérii


Light Box - nová verzia stránky
Galéria našich prác
Blog o svetelnej reklame
Light Laser - laserové obrábanie
Light Air Display - zaujímavé reklamné riešenie
Bezpečnostné značenie - E-Shop
Foto Obrazy - E-Shop
Light Box - stará verzia stránky


LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypycká reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...