POS produkty


POS produkty - produkty na podporu predaja v mieste predaja

POS produkty sú produkty určené na prezentáciu v mieste predaja. Do tejto kategórie patria 3D pop Up steny, Roll Up banerové stojany, stojany na chodník, rámy na plagáty a obrazy, držiaky letákov a v neposlednom rade aj atypické prezentačné stojany vyrábané na mieru. 

Pri produktoch vyrábaných na mieru začíname 3D návrhom, ktorý obsahuje všetky klientove požiadavky a veľkú dávku kreativity. Po schválení návrhu pristupujeme k výrobe. Na výrobu používame rôzne technológie - CNC fréza, gravírka, laserová gravírka, plnofarebná tlač, plotrovanie, ohýbanie, tvarovanie, zváranie, kašírovanie a iné. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku a dizajnu radi naše produkty nasvetľujeme LED systémom, ktorý môže byť doplnený o rôzne efekty ako blikanie, stmievanie, svetelná animácia. V prípade zájmu vieme POS produkty doplniť o LCD obrazovky s multimediálnou prezentáciou alebo dotykové LCD zariadenia pre interaktivitu so spotrebiteľom.

- stojany
- prezentačné steny
- rollupy
- vitríny
- nadrozmerné makety produktov
- digitálne kiosky
- atypické riešeniaPre vstup do galérie kliknite tu ...


LIGHT BOX ... svetelná reklama, nesvetelná reklama, svetelné boxy, svetelné nápisy, svetelné písmená, výroba atypickej svetelnej reklamy, svetelné tabule, svetelná atypycká reklama, svetelná exteriérová reklama, svetelné outdoorová reklama, svetelná technika, LED reklama, LED reklamy, veľkoplošné reklamy, podsvietené nápisy, podsvietené logá, svetelné logá, ...